МРЕО Киев
МРЕО в Києві (Міське реєстраційно-екзаменаційне відділення) - це державний орган, який відповідає за оформлення та реєстрацію транспортних засобів, видачу водійських посвідчень та проведення іспитів на отримання водійських прав.
У Києві існує кілька МРЕО. Ось декілька з них:
МРЕО на Борщагівці: вул. Єдність, 8
МРЕО на Лісовому: вул. Відрадна, 2
МРЕО на Оболоні: вул. Червонопрапорна, 4
МРЕО на Поділлі: вул. Межигірська, 2-а
МРЕО на Солом'янці: вул. Вокзальна, 3
Кожен МРЕО має свій розклад роботи, тому рекомендую заздалегідь перевірити цю інформацію на офіційному сайті МВС України. Також варто звернути увагу на те, що у зв'язку з пандемією COVID-19 можливі зміни у графіку роботи МРЕО та умови наотримання послуг.
Для отримання додаткової інформації про розклад роботи та умови обслуговування у вказаних МРЕО, рекомендую звернутися до офіційного сайту МВС України за посиланням https://mvs.gov.ua/ua. Там ви зможете знайти контактну інформацію кожного МРЕО та дізнатися про їх режим роботи та перелік послуг, які надаються.
Також, звертаю увагу, що деякі послуги можна отримати онлайн на порталі державних послуг https://www.diia.gov.ua/ , що значно заощадить час та зменшить кількість контактів з іншими людьми. На цьому порталі можна знайти більшість державних послуг, які надаються МРЕО.
Якщо у вас виникли додаткові запитання, рекомендую звернутися до контактного центру МВС України за номером 0-800-503-508 або до іншого зазначеного на сайті МВС номеру для отримання допомоги в отриманні послуг.