ОСАГО Киев, Автоцивилка, Автогражданка, Автоцивілка, страховка, автостраховка, доставка, АВТОСТРАХОВАНИЕ, УКРАИНЫ, СТОИМОСТЬ, ПРОВЕРКА, МТСБУ, СТРАХОВАНИЯ, АВТОЦИВИЛКИ, СТРАХОВАНИЕ

ЕЛЕКТРОННЕ SMART СТРАХУВАННЯ 24/7

У компанії osago-kiev.kiev.ua ми пишаємось тим, що надаємо нашим клієнтам комплексні страхові рішення з урахуванням їх індивідуальних потреб.

Наша досвідчена команда професіоналів має великі знання та досвід у сфері страхування, що дозволяє нам надавати найкращі послуги.

Ми розуміємо, що потреби кожного клієнта є унікальними, і прагнемо надати страхове покриття найвищої якості за найбільш конкурентоспроможними цінами.

Ми пропонуємо широкий спектр продуктів та послуг, включаючи Автострахування ОСЦПВ (Цивілка), КАСКО, Зелену карту, Туристичне страхування та багато іншого.


Наша мета – зробити процес отримання страхового договору максимально простим та зрозумілим. Завдяки нашій електронній інтелектуальній системі страхування, ви можете замовити страховий поліс онлайн, не виходячи з дому. А наша доброзичлива та компетентна служба підтримки клієнтів завжди готова відповісти на будь-які запитання та допомогти вам у процесі оформлення.

– Консультація професійного менеджера абсолютно безкоштовно.

- Консультація при ДТП.

- Оформлення, менеджером страхової компанії, електронного поліса на протязі 15-ти хвилин.
- Наш менеджер відразу озвучує повну вартість полісу автострахування, включаючи знижки та спеціальні пропозиції.

З повним списком тарифів ви можете ознайомитись тут